Obchodné ponuky

ZF Hungary Ltd. hľadá dodávateľov zo Slovenska

ZF Hungary Ltd. každoročne vyrobí 100.000 ks manuálnych prevodoviek, ktoré sú vhodné pre nákladné autá, autobusy, minivany. Ročný obrat spoločnosti presahuje 200 miliónov EUR. Prevodovky sa nachádzajú v rôznych modeloch značiek Volkswagen, Renault, Nissan, MAN, Iveco, DAF, Leyland. V tomto období pracuje pre spoločnosť 840 pracovníkov.
ZF Hungary Ltd. hľadá dodávateľov na Slovensku nielen pre svoju pobočku v Maďarsku, ale  pre celý ZF koncern http://www.zf.com/corporate/en/company/locations_worldwide/locations_worldwide.html

Hlavné skupiny produktov:
- hliníkové odlievanie a obrábanie,
- odlievanie železa, ocele a obrábanie (kov),
- kovanie,
- dierovanie (kov),
- vstrekovanie (kov).

V prípade záujmu prosím kontaktujte:

File Sándor, HKIK, telefon: +36-30/749-5381, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Becskei Márk, HKIK, telefon: +36-20/517-9290, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fodor Zoltán, HKIK, telefon: +36-36/429-612, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Introduction of ZF Hungary Ltd.