Obchodné ponuky

Obchodná ponuka spoločnosti Wesconi

Znakom prosperujúcej spoločnosti je zdravá expanzia a rozmach/rast. Kvalitná realizácia nových projektov je závislá od lokálnych kontaktov, relevantných skúseností a “know-how”, ako aj od prístupu k vhodným nehnuteľnostiam atď.

My chápeme náročnosť, ktorá je spojená so vstupom na nový trh bez lokálnej podpory.

Spoločnosť Wesconi je dôkladne oboznámená so slovenským ako aj susednými trhmi, taktiež má prístup k spoľahlivým dodávateľom, rôznym skladovým halám, dostupným priestorom a pozemkom, vhodným na vybudovanie nových výrobných prevádzok. Radi Vás oboznámime s regionálnymi osobitosťami ako aj upozorníme na dôležité fakty, ktoré treba brať do úvahy pri kúpe alebo prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti. Chránime Vaše záujmy a vnímame túto zodpovednú úlohu ako základ pre dlhodobú spoluprácu.

Wesconi taktiež:
-        Zorganizuje dôležité stretnutia;
-        Vyhľadá lokálnych zákazníkov;
-        Odporučí lokálnych dodávateľov ;
-        Zabezpečí kvalifikovaných a skúsených Interim Manažérov na vedúce pozície;
-        Dohodne stretnutie s bankami;
-        Položí základy pre nákladovo a kvalitatívne výhodnú implementáciu projektu, pri dodržaní časových a finančných požiadaviek. atď.

Na základe Vašej požiadavky, spolu s našimi partnermi, sa postaráme o kompletnú realizáciu a to Vám umožní sústrediť sa na  interné procesy v rámci podniku. Výsledkom bude plne funkčná prevádzka na kľúč.

Ako príklad by sme radi dali do pozornosti dokončený projekt BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o. v Banskej Bystrici.

Pre ďalšie informácie o nami ponúkaných službách navštívte, prosím, firemnú web stránku www.wesconi.com.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónu +421 48 285 8000 alebo emailuTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Tešíme sa na Vaše otázky a budúcu spoluprácu.